Webhizmetleriniz KURUMSAL

Webhizmetleriniz.com Hakkında bilmeniz gerekenler

Webhizmetleriniz KİMDİR?

Webhizmetleriniz.com 2015 yılları sonlarına doğru tohumlarından filizlenmiş ve sizlere en yüksek hızda en yeni sunucuları sunmayı ilke edinmiş bir şirkettir.

Uzman ve üst düzey bilgili kadrosuyla webhizmetleriniz derdinize 7/24 bir telefon kadar uzağınızda ilkesini benimsemiş ve size güler yüzlü hizmeti en zor anlarında bile vermekten bir gram şüphe duymamışlardır.

Webhizmetleriniz SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: YILDIRIM BEYAZIT
  • Vergi Numarası: 325 016 7637
  • Yer Sağlayıcı: Mustafa EFE

KİMLERLE ÇALIŞTIK?